Tel: 512 091 675
Email:

Paweł Kraśniej - Adwokat

avatar

Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Strategiczny partner w wielu procesach cywilnych, rodzinnych, karnych, karnoskarbowych oraz gospodarczych. Z uwagi na szerokie kompetencje oraz doświadczenie zawodowe nie tylko skutecznie stosuje prawo, ale również prowadzi powierzoną mu sprawę z maksymalnym uwzględnieniem interesów klienta, czemu wyraz daje na sali sądowej. Jego domeną jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz utrzymywanie z nim stałego kontaktu aż do zakończenia sprawy. Standardy, które utrzymuje w swojej kancelarii zapewniają klientowi bieżącą wiedzę o stanie jego sprawy. Adwokat świadczy usługi zarówno na rzecz osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Tel. kom.: 512 091 675
Adres e-mail

Mateusz Korteweg - Adwokat

avatar

Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Legitymuje się bogatym doświadczeniem zawodowym, zdobytym m.in. w ciągu trzech lat pracy w audycie wewnętrznym i obsłudze prawnej Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", zarządzającego Lotniskiem Chopina w Warszawie. Współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi, obsługując zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorców. Współautor opracowania "Aplikacja sędziowska i prokuratorska". Adwokat Mateusz Korteweg prowadzi postępowania sądowe, opiniuje umowy oraz doradza klientom w prawnych aspektach ich działalności gospodarczej. Specjalizuje się w prawie zobowiązań, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Posługuje się płynnie językiem angielskim.

Tel. kom.: 692 024 756
Adres e-mail

Skontaktuj się z kancelarią


Kancelaria Adwokacka
Paweł Kraśniej

NIP: 7422179999


Gdzie nas znajdziesz
ul. Paryska 8/2, 03-954 Warszawa
Działamy na terenie całej Polski

Telefon
512 091 675

Adres e-mail
kancelaria@krasniej.pl

Warszawa, Gocław
Kancelaria obsługuje klientów na terenie całej Warszawy, z racji, że sama kancelaria mieści się a Gocławio zapraszamy do kontaktu klientów z ul. Saska, Bora Komorowskiego, Stanisława rogalskiego, Marokańska, Algierska, Janusza Meisnera, gen. Romana Abrachama, Jana Nowaka-Jezierskiego, Fiedorda, Egipska, Paryska, Wąchocka, Zwycięzców, Knowa, Aleja Stanów Zjednoczonych, Ostrobramska, Międzyborska, Łukiska, Pekuna, Władysława Umińskiego, Jerzego Bukowskiego, Stanisława Mikołajczyka, Szkoły Orląt, Sęczkowa, Kadetów